2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Obiekt dla dorosłych

Drodzy Goście i Przyjaciele naszego pensjonatu✨,

Z wielkim szacunkiem i nostalgią zawiadamiamy Was o ważnej zmianie, która nadejdzie w naszym ukochanym obiekcie od czerwca tego roku.

Przez lata mieliśmy przyjemność gościć w naszych progach cudowne rodziny z małymi dziećmi, tworząc razem niezapomniane wspomnienia i śmiejąc się razem pod naszym dachem. Te chwile zawsze będą mieć szczególne miejsce w naszych sercach.

Nadszedł jednak czas na nowy rozdział w historii naszego pensjonatu. Po głębokim przemyśleniu i rozważeniu wielu aspektów, podjęliśmy decyzję o zmianie grupy docelowej naszego obiektu. Od czerwca witamy serdecznie osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia. Wierzymy, że ta zmiana pozwoli nam na stworzenie jeszcze bardziej spokojnego i relaksującego środowiska, w którym każdy będzie mógł odnaleźć czas dla siebie i naładować baterie w otoczeniu natury i spokoju.

Chcemy podkreślić, że ta decyzja nie była łatwa i towarzyszyły jej różne emocje. Jesteśmy jednak pełni nadziei i entuzjazmu na myśl o nowych możliwościach i doświadczeniach, które przed nami. Zapewniamy, że nasza misja tworzenia miejsca pełnego ciepła, spokoju i gościnności pozostaje niezmienna.

Do wszystkich naszych dotychczasowych gości, szczególnie rodzinom, które były z nami przez lata – dziękujemy Wam z głębi serca za wszystkie wspólne chwile. Jesteście zawsze mile widziani, aby odwiedzić nas i cieszyć się urokami naszego regionu, odkrywając nowe ścieżki i historie.

Z niecierpliwością czekamy na powitanie nowych i powracających gości, aby razem tworzyć nowe wspomnienia w naszym pensjonacie. Jesteście serdecznie zaproszeni do bycia częścią tej nowej podróży z nami.

Z miłością i ciepłem,
Agnieszka Bafia 
gaździna